Strony internetowe Katowice, projektowanie stron Katowice, tworzenie stron Katowice.

Tworzenie ston z CMS Katowice


Posiadamy solidne zaplecze programistyczne, w postaci specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w programowaniu i kodowaniu aplikacji webowych. Do każdego projektu dobieramy optymalne rozwiązanie. Tworzymy zoptymalizowane i skalowalne aplikacje internetowe w modelu LAMP. Projekty kodowane są zgodnie ze standardami CSS + XHTML. Swoją pracę wspomagamy wykorzystaniem rozwiązań typu OpenSource, framework'ów, bibliotek itd...

Tworzymy: firmowe strony www z systemem CMS, serwisy i portale specjalistyczne, sklepy internetowe, aplikacje dedykowane.


System CMS to nowoczesne i profesjonalne narzędzie do zarządzania własną stroną internetową. System jest rozwijany od 2004 roku przez zespół programistów, grafików i entuzjastów Internetu. To narzędzie łączy w sobie cechy zaawansowanej funkcjonalności i prostoty użytkowania. System jest zgodny ze standardami: WAI, WCGA, Section 508, XHTML i CSS.


Widok: strona główna panelu zarządania.

Widok: zarządzanie stronami.

Widok: edytor treści.

Widok: manadżer obrazów.

Widok: moduł aktulaności.

Widok: tworzenie nowego użytkownika.


System CMS oferujemy naszym Klientom od 4 lat. Mamy na koncie kilkadziesiąt udanych wdrożeń i wiele pozytywnych opinii na temat pracy z systemem CMS. Główne cechy, za które Klienci chwalą Sobie ten system:


Łatwe zarządzanie i publikowanie.
Intuicyjny i przejrzysty panel zarządzania, prosty w obsłudze edytor treści, prosta publikacja zdjęć i plików, tworzenie galerii fotografii, rozbudowany moduł aktualności, zarządzanie użytkownikami, zarządzanie szablonami i arkuszami CSS, możliwość edycji szablonów z poziomu panelu i wiele więcej.Elastyczność i możliwość rozbudowy.
Budowa modułowa, oddzielenie warstwy logicznej od prezentacyjnej, system Smarty, bez ograniczeń odnośnie zmiany wyglądu, dowolna liczba podstron i nieograniczona głębokość hierarchii, możliwość dodawania i zarządzania plikami i multimediami i wiele więcej.Dajemy Państwu możliwość poznania systemu przed jego wdrożeniem. Jeśli chcą Państwo zamówić prezentacje systemu CMS - prosimy o kontakt z Gzoom.pl »